Zaawansowane
Szukaj
  1. Home
  2. FAQ

FAQ

Portal ototrener.pl to miejsce zrzeszające osoby zainteresowane zdrowym, aktywnym trybem życia, sportem oraz rekreacją.

Serwis jest skierowany zarówno do amatorów jak i profesjonalnych, zawodowych sportowców.

W ramach serwisu ototrener.pl można utworzyć 3 rodzaje kont. Konto Użytkownika, Konto Trenera oraz Konto Siłowni.

Konto Użytkownika – ten rodzaj konta jest przeznaczony dla osób poszukujących trenera/instruktora. Konto użytkownika jest bezpłatne. W ramach tego rodzaju konta można zapisywać się do poszczególnych trenerów na zajęcia i treningi sportowe, wymieniać wiadomości z innymi użytkownikami w tym trenerami/siłowniami oraz wystawiać oceny i komentarze.

Konto Trenera – ten rodzaj konta jest przeznaczony dla Trenerów lub Instruktorów sportowych zajmujących się zawodowo prowadzeniem treningów, szkoleń, rehabilitacją lub innymi usługami związanymi ze sportem, zdrowym stylem życia lub rekreacją i posiadających stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Konto Siłowni– ten rodzaj konta jest przeznaczony dla siłowni oraz miejsc przeznaczonych do treningów personalnych jak studia treningów personalnych.

Portal ototrener.pl jest darmowy dla wszystkich rodzajów użytkowników. Nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji. Po wykonanym treningu rozliczasz się z trenerem 😉 

Tak. Wystarczy zalogować się do swojego konta. Wszystkie wprowadzone dane i informacje mogą zostać zmienione.

Tak. Ewentualne uwagi kieruj do Administratora serwisu pod adres: kontakt@ototrener.pl

Tak. Blog ototrener.pl jest miejscem, gdzie każdy może dodawać swoje artykuły.

Współtworzenie bloga i dodawanie treści do serwisu LepszyTrener pozwoli dotrzeć autorowi do nowych odbiorców zainteresowanych: zdrowiem, treningiem i aktywnym trybem życia oraz sportem i rekreacją.

Nowe artykuły możesz dodawać po zalogowaniu do swojego konta w sekcji Artykuły.

ototrener.pl zastrzega sobie, że nie każdy przesłany tekst będzie opublikowany. Po przesłaniu artykułu musi on zostać zaakceptowany przez administratora. Warunkiem publikacji jest zachowanie przez redakcję prawa do drobnych zmian w treści przesłanego materiału z zachowaniem sensu publikacji. Ewentualne zmiany mają na celu dostosowanie treści i formatowania do przyjętych standardów blogu.

Konto trenera możesz założyć rejestrując się w serwisie i wypełniając poprawnie wszystkie wymagane pola w formularzu. 

Po zalogowaniu do Panelu Trenera gdzie należy wprowadzić wszystkie pozostałe dane takie jak:

  • opis trenera/instruktora,
  • ukończone szkolenia i kursy
  • miejsca prowadzenia treningów
  • cennik oferowanych usług

Tak.

W ramach jednego Konta Trenera i Firmy można dodać kilka miejsc prowadzenia treningów. Nie ma limitu możliwych do dodania miejsc.

Każdy Trener ma możliwość stworzenia kalendarza treningów w swoim profilu. Aby to zrobić, po zalogowaniu przejdź do zakładki Ustawienia rezerwacji. Dodaj siłownię, w której trenujesz, z listy po prawej stronie. Następnie poproś managera siłowni aby żeby zaakceptował Cię i dodał do listy swoich trenerów. Następnie dodaj miejsca w których prowadzisz treningi lub zaproś siłownię jeśli nie ma jej w naszym serwisie. Gdy wybierzesz miejsce, wprowadź godziny w jakich trenujesz w wybranej lokalizacji, czas trwania treningów oraz przerwę między nimi. System automatycznie przeliczy i stworzy listę godzin treningów. Dodaj opis oraz wybierz ilość osób na treningu, dni w których chcesz trenować. Możesz także wpisać kwotę opłaty za konsultacje. Kalendarz rezerwacji możesz edytować w dowolnym momencie. Możesz także samodzielnie wyłączać wybrane godziny, lub zapisywać na wybrane godziny swoich klientów.

Aby umówić się na trening należy znaleźć właściwego trenera. Gdy zdecydujemy się z kim chcemy umówić trening należy zalogować się do swojego konta użytkownika. 

Po zalogowaniu wystarczy kliknąć przycisk ZAREZERWUJ i wybrać właściwą datę i godzinę treningu oraz przejść kolejne kroki weryfikacji rezerwacji.

Gdy wszystko przebiegnie pomyślnie, oczekuj potwierdzenia email od trenera który potwierdzi rezerwację. 

Gdy otrzymasz maila z potwierdzeniem, udaj się na umówiony trening i rozlicz się z trenerem za jego pracę.

Po treningu możesz wrócić do naszego serwisu aby zostawić opinię trenerowi.

 

Tak. Wystawienie opinii i komentarza wymaga zarejestrowania się w serwisie. Jeden Użytkownik może wystawić tylko jedną opinię danemu trenerowi ale dopiero po zarezerwowaniu treningu. 

Konto siłowni może założyć firma prowadząca działalność w branży sportowo-rekreacyjnej. 

Konto siłowni na otorener.pl to uniwersalne narzędzie do reklamy i promocji swoich usług w internecie. Zakładając konto firmowe zyskujesz skuteczny kanał marketingowy, docierasz do grupy docelowej klientów i budujesz rozpoznawalność swojej marki. Konto Firmy umożliwia również promowanie Twoich obiektów sportowych (jak siłownie, sale fitness, baseny, kluby sportowe, gabinety fizjoterapii) oraz trenerów pracujących w Twojej firmie.

Konto może być usunięte za pomocą funkcji „usuń konto” dostępnej w Twoim panelu.